Markalarımız

KOZABİAT MARKALARI

20 yılı aşkın iç giyim sektöründe hizmet veren KOZABİAT, iç çamaşırı ve pijamanın üretiminin yanı sıra kadın iç giyiminde Dominant, çocuk iç giyiminde Domikids, erkek iç giyiminde ise Rockhard markalarını da oluşturmuştur

KOZABİAT, kadın iç giyiminde rahatlık ve şıklığı bir arada sunan modeller Dominant çatısı altında toplarken, çocuk iç giyiminde Domikids markası ile eğlenceli ve ilginç tasarımlara imza atmaya devam etmektedir. Erkek iç giyiminde Rockhard markası her geçen gün daha da büyümektedir.

Dominant
Dominant

Dominant, modern tasarımları ve kaliteli malzemeleriyle dikkat çeken bir iç giyim markasıdır. Kadınlara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunan Dominant, hem günlük kullanım hem de özel günler için özel olarak tasarlanmış koleksiyonlar sunmaktadır.

Dominant'in ürünleri arasında sütyen, külot,şort,atlet, pijama ve daha birçok iç giyim modelleri yer almaktadır.

Markanın önceliği ''İÇİNİZDEKİ MODA'' anlayışı ile her yılın trendlerini takip ederek aynı zamanda kullanıcıların rahatlığını ön planda tutarak,her beden ve tarza uygun seçenekler sunmaktır.

Ürünleri gör
Rockhard
Rockhard

Rockhard, erkekler için modern tasarımları ve kaliteli malzemeleriyle öne çıkan bir iç giyim markasıdır. Kendine özgü tarzı ve özel koleksiyonları ile müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır.

Rockhard'ın ürünleri arasında boxer, slip, atlet ve pijama ve daha birçok içgiyim modelleri yer almaktadır.

Markanın önceliği, kullanıcılara yılın trendlerine uygun renk ve desenlerle tasarlanmış, maksimum konfor ve rahatlık sağlayan modeller hazırlamaktır.

Ürünleri gör
Domikids
Domikids

Domikids, çocukların rahat ve özgür hissedebilecekleri rengarenk ürünleri sunan güvenilir bir  iç giyim markasıdır. Kaliteli malzemeler kullanarak, ebeveynlerin çocuklarının sağlığına yönelik endişelerini gidermeyi hedefleyen rahat,konforlu ürünler tasarlamaktadır.

Domikids'in ürünleri arasında, 2-16 yaş aralığındaki kız ve erkek çocuklara yönelik külot ,boxer,atlet,çorap, pijama ve daha birçok  içgiyim modelleri yer almaktadır.

Renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla çocukların ilgisini çeken Domikids, her yaş grubuna uygun seçenekler sunar.

Ürünleri gör
Whatsapp İletişim